چک کردن پروفایل تلگرام

فهرست مطالب

چگونه میتوانم ببینم چه کسی پروفایل تلگرام مرا مشاهده کرده است ؟

Telegram پیام رسان معروفی است که امروزه محبوبیت بیشتری به دست می آورد.

نه تنهابه دلیل اینکه ویژگی های همه کاره و راحتی را ارائه می دهد، بلکه بسیار امن و ایمن نیز است. Telegram یکی از امن ترین برنامه های پیام رسانی است که با ارائه ویژگی های چت مخفی و دقیقا به همین دلیل مردم دوست دارند از این برنامه استفاده کنند.

 

Telegram  مانند هر پیام رسان دیگر، به شما اجازه می دهد یک عکس برای پروفایل تلگرام (Telegram profile) خود انتخاب کنید.

اما شما نمیتوانید ببینید که چه کسی پروفایل تلگرام (Telegram profile)شما  را مشاهده کرده است.

اگر سوالی دارید اینکه «چه کسی پروفایل تلگرام شما را چک میکند؟»،

در این مقاله شما را راهنمایی خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که آیا واقعا می توانید ببینید که چه کسی پروفایل تلگرام (Telegram profile) شما را می بیند یا خیر..

 

پس با منبع آموزشی همراه باشید ….

 

 

 

 

 

 

چه کسی برنامه نمایش پروفایل تگرام را مشاهده کرده؟
برنامه هایی وجود دارند که ادعا می کنند می توانند  نام افرادی که تصویر پروفایل تلگرام (Telegram profile) شما را می بینند، به شما نشان دهند. برخی از آنها حتی ادعا می کنند که می توانند به کاربران خود بگویند که تصویر نمایه خود را ذخیره می کنند. اما آیا واقعا امکان دارد؟
آیا چنین برنامه ای وجود دارد که بتواند  بازدیدکنندگان یا مشاهده کنندگان مشخصات پروفایل Telegram شما را به شما  بگوید؟
با توجه به این که تمرکز Telegram بروی  امنیت است، وجود چنین برنامه ای (که در واقع  این گونه کار می کند یعنی بازدیدکنندگان پروفایل شما را نشان دهد.) بسیار بعید است. چنین برنامه ای باید از یک اشکال امنیتی بهره مند شود. اما اگر چنین اشکالی واقعا وجود داشته باشد، توسعه دهندگان Telegram قطعا اقداماتی علیه آن خواهند کرد.
بنابراین نتیجه گیری این است که هیچ چیز مانند “چه کسانی  پروفایل Telegram من را در iOS را مشاهده کردن.” یا در کل “چه کسانی پروفایل Telegram من را از طریق برنامه چک پروفایل مشاهده کردند. وجود ندارد.

 

به نظر شما وجود دارد؟
 اگر فکر میکنید همچنین برنامه ایی وجود داره . حتما در بخش نظرات بگین تا اشکالات اون برنامه چک پروفایل را به شما بگم. یا اصلا نشدنی این کار را به شما به همراه مستندات کامل نشان بدم.
اگر شما در هر یک از این برنامه ها (چک پروفایل) قرار دارید، باید بدانید که آنها اغلب کلاهبرداری می کنند پس مراقب باشید و هرگز برای چنین برنامه هایی پولی پرداخت نکنید. همچنین هرگز نام کاربری یا کد فعال سازی Telegram خود را در چنین برنامه هایی وارد نکنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چه رباتی میتونه پروفایل Telegram من را بررسی یا چک کنه ؟!؟

همانطور که من تحقیقی در مورد موضوع این مقاله انجام دادم، من با افرادی که ادعا می کردند که ربات تلگرامی (  Telegram Bot) وجود دارد که به شما می گوید که چه کسی پروفایل Telegram شما را مشاهده کرده، صحبت کردم.

 

و با توجه به تجربه ایی که در ساخت ربات ها دارم و همچنین با توجه به اینکه دوره های آموزشی ساخت ربات تلگرام رو برای دوستان علاقمند اماده کردم؛سوالات زیادی در این باره پرسید میشود  و درخواست زیادی جهت ساخت این ربات ها داده شده ولی هیچ روشی یا بهتره بگم هیچ تابعی در مستندات ربات تلگرام معرفی نشده یا در واقع وجود نداره تا بتونه اطلاعات افرادی که پروفایل کاربران را چک میکنند رو نشان دهد . 
تلگرام در مورد حریم خصوصی بسیار مراقب است، بنابراین هیچ راهی برای ردیابی کاربران وجود ندارد.

 

 

با درخواست شما برای چک پروفایل از ۹ نفر (تعداد خاصی که  کارفرما ویا سازنده ربات معین میکنه ) به عنوان یک فرایند فعال سازی شروع می شود.
اما به یاد داشته باشید که با چنین کلاهبرداریهای بازاریابی گمراه نشوید. چنین ربات قادر به انجام این کار نیست. در حقیقت، این ربات باعث می شود شما دوستان خود را دعوت کنید و سپس این ربات چک پروفایل گزارشی را بر اساس دوستانی که شما دعوت کردید یا براساس لیستی از یوزر های فعال از قبل تعیین شده به شما می دهد.
جهت تست با حساب های کاربری دوستانی که در این ربات عضو نیستند پروفایل شما رو چک کنید تا ببینید آیا واقعا این ربات میتونه چک کنه که چه کسی پروفایل شما رو چک کرده یا در واقع همان مشاهده کرده … 😐
نتیجه کلی و پیشنهاد منبع آموزشی به شما :
  این است که  دنبال این نرم افزار های چک پروفایل و پرداخت مبلغی برای این  نرم افزار به ازای این خدمات مشاهده  بازدید کنندگان پروفایل تلگرام (telegram bot) شما یااز طریق یک ربات اتلاف وقت و پول است.
اگر شما خیلی علاقه مند به پیدا کردن کسانی که مشخصات پروفایل تلگرام (telegram bot) خود را چک میکنند، شما قطعا باید منتظر بمانید تا Telegram با این ویژگی  چک پروفایل ظاهر شود.

 

با شرکت در دوره آموزشی ۰ تا ۱۰۰ ساخت ربات تلگرام میتوانید بطور کامل ساخت یک ربات تلگرام را یاد بگیرید و با تمامی ترفند های تلگرام آشنا خواهید شد . در این دوره آموزشی با راه و روش کسب درامد ربات ها  از بستر تلگرام آشنا خواهید.

 

پس از عضویت در این دوره آموزشی :

  • پشتیبانی همیشگی 
  • ارتباط مستقیم با مدرس
  • عضویت در گروه اعضا جهت مشاهده دیگر آموزش ها , سوالات کاربران و ایده های ربات های تلگرام
  • ارتباط از راه دور جهت رفع اشکالات و ابهامات شما در برنامه نویسی ربات تلگرام
  • ساخت یک ربات اختصاصی بر اساس درخواست های شما (که در انتهای این دوره آموزشی شما قادر خواهید بود ربات های مورد نظرتون رو ایجاد کنید. )
  • دسترسی به تمامی ویدئو های آموزشی ربات تلگرام بصورت همیشگی

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر :

مدرس دوره :  حسین عشوری زاده

شماره تماس مدرس : ۰۹۰۳۶۹۹۲۰۱۳

 

عضویت در دوره آموزشی

حسین عشوری زاده
حسین عشوری زاده

عاشق برنامه نویسی ، بلاگری و دنیای دیجیتال مارکتینگ هستم. در حال حاظر در شرکت پژواک در حال فتح قله های گوگل نوردیم ...!

مشاهده پروفایل

اخرین اخبار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.