تبلیغاتی بسازید که منحصر به پلتفرم باشد

روزانه رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی دستخوش تغییرات و بروزسانی‌های متعددی می شوند. محتوایی سفارش دهید که مختص به پلتفرم هدف شما است.

شبکه اجتماعی

از شبکه های اجتماعی که چند دهه گذشته بر تخت پادشاهی نشستند تا رقبای تازه به میدان آمده، متنوع کردن محتوای شما از قبل اهمیت بیشتری پیدا کرده است. ما در تولید ویدیویی متخصص هستیم که با مخاطبان و سبک هر پلتفرم اجتماعی متناسب است و در عین حال اهداف کمپین شما را اولویت بندی می کند.

تلویزیون

با توجه به هزینه های بالایی که این نوع تبلیغات دارند، ریسک برای بازخورد پایین در بین مخاطبان هدف، کابوس شب مدیران کسب و کار است.تفاوت بین ما و بقیه، توانایی ما برای توسعه تبلیغات ویدیویی مقرون‌به‌صرفه و مخاطب محور است و بازگشت سرمایه بازاریابی شما را به حداکثر می‌رسانند.

صفحات تجارت الکترونیک

توسعه راه‌های فروش اینترنتی نوین کار را برای مشتریان ساده تر کرده است ولی تضمین خرید محصول شما از بین میلیون ها محصول دیگر تنها با تولید ویدیوهای با کیفیت نسبت به فروشندگان رقیب امکان پذیر است. ویدیو ۳۶۰ درجه از نمای کلی و تجربه استفاده از محصول اعتماد را به خریداران شما هدیه می دهد.

وب سایت ها / وبلاگ ها

تنها درباره تبلیغات پولی که در سایت دیگران قرار میدهید صحبت نمی کنیم، محتوای تولیدی در سایت خودتان نقش بسزایی در جذب مشتری دارد. به ویدیویی نیاز دارید که که روی برند شما، پیام شما تمرکز داشته باشد و بتواند در ذهن مخاطب تأثیر به یادماندنی بگذارد.

محیطی

تبلیغات محیطی از تصاویر ثابت و بی‌ جان ارتقا پیدا کرده اند و دامنه توجه کوتاه مردم در فضای محیطی نسبت به تبلیغات بسیار پایین است. تصاویر گیرا و هدفمند برای جلب توجه چالش سختی است اما ما در ایجاد تبلیغات ویدیویی که می‌توانند در چند ثانیه با مخاطبان طنین‌انداز شوند، متخصص هستیم.

با ویدیو تاثیرگذارتر باشید.

در تولید کمپین تبلیغاتی بهتر از متخصصین ما مشاوره رایگان بگیرید.