تصویر برداری هوایی در کلاس جهانی

با استفاده از جدیدترین فناوری پهپاد (هواپیمای بدون سرنشین) مجهز به دوربین باکیفیت، ما به پروژه تصویربرداری هوایی شما امتیاز زیبایی و خلاقیت را می بخشیم.

پهپاد فیلم برداری فانتوم ۴ پرو

برد رادیویی و تصویری
۷ کیلومتر
سنسور دوربین
"CMOS 1
وزن
۱۳۸۸ گرم
فیلمبرداری
۴k و ۲۰ مگاپیکسل
توان پرواز
۳۰ دقیقه
سنسور تشخیص موانع
دارد- از جهات جلو، عقب، پایین
ردیابی سوژه
دارد
بازگشت به خانه
دارد
کنترلر
دارد
سیستم ADS-B
ندارد

مسئول تیم پرواز : آقای میثم بهبهانی

تیم تخصصی پرواز و تصویر برداری هوایی پژواک شامل چندین خلبان حرفه ای و متخصص با سابقه کاری بیش از هفت سال پرواز و تصویر برداری هوایی، مدرس بین المللی پرواز، نماینده کارگروه پهپاد میباشد.

این تیم پروژه های موفق زیادی ائم از تصویر برداری های تبلیغاتی، تصویر برداری صنعتی، فیلمبرداری سینمایی، نقشه برداری هوایی، سمپاشی کشاورزی و ساخت تصاویر سه بعدی از مراکز تفریحی و صنعتی را در کارنامه هفت ساله خود به ثبت رسانده.

خدمات ما فراتر از پهپاد است

تیم ما در بسیاری از جنبه های بازاریابی، تولید محتوا و تبلیغات مجرب است.

مشتریان ما

نمونه کارها

حرفه ای های خلاق
که عاشق پرواز هستند.

شروع به کار آسان است

۱

ثبت درخواست

برای شروع با ما از طریق تلفن، ایمیل یا وب با ما تماس بگیرید تا بتوانیم در مورد پروژه شما اطلاعاتی کسب کنیم و یک پیشنهاد دقیق ارائه کنیم.
۲

استقرار خلبان

ما یک خلبان پهپاد حرفه‌ای دارای مجوز را به محل شما ارسال خواهیم کرد تا تصاویر و ویدیوهای خیره‌کننده‌ای را ثبت کند که فراتر از انتظارات شما خواهد بود.
۳

دانلود فایل

تیم طراح خلاق ما، فایل‌های شما را با دقت ویرایش می‌کنند و آن‌ها را به صورت آنلاین در دسترس شما قرار می‌دهند تا آن‌ها را مشاهده، اشتراک‌گذاری و دانلود کنید.

ما تصویربرداری را
به سطح دیگری می‌بریم

ابزار در کنار حرفه، تجربه ای بی نقص خلق میکند.